HONDA VTX 1800 Neo

Dodatkowe informacje

Honda Vtx 1800 Neo  rok produkcji 2005 .zainteresowanych prosze o kontakt     Motocykl jest bardzo zadbany jeden właściciel . Więcej informacji udzielę na telefon .


Swoje ogłoszenie z motocyklem wystawiam w różnych miastach bo transport nie jest problemem . Często bywam w Częstochowie i w Płocku. . Kupujący zwolniony z podatku PCC . Cena jest całkowita nie ma żadnych więcej opłat . Swój motocykl kupiłem prywatnie z usa od Amerykanina i jestem pewien że jest bezwypadkowy a nie z jakiś aukcji . moto jest jak NOWE . Wyśle dużej rozdzielczości zdjęcia na email dla chętnych .

Mogę go zarejestrować ale to taki sam koszt jak przerejestrowanie wiec tylko na życzenie . Motocykl nie jeździł jeszcze w Polsce . Dam gwarancje rozruchowa do 6 miesięcy . Wystawiam to ogłoszenie w różnych miastach w ponieważ wiem ze ludzie szukają blisko swojego domu fajnych motocykli a dla mnie nie jest problemem transport tego motocykla . Dla chętnych wyśle film na email Posiadam zdjęcia z usa z dnia zakupu .. film https://www.youtube.com/watch?v=9qzfPM8KA5o&t=16s

Wyświetleń 904